Overheid in Groningen

Waterschap Hunze en Aa's (Groningen)

Pagina 1 van 5 (48 resultaten)

Dhr. Harm Assies

Functie: Ab-lidPolitiek: Water Natuurlijk
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2015 (2 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Jakob Bartelds

Functie: Db-lidPolitiek: Ongebouwd
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: juli 2016 (15 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: FinanciënToelichting: Loco-dijkgraaf.

Bestuursperiode 2015-2019
Jakob Bartels heeft in zijn portefeuille: Financiën en Algemene Zaken.

Vorige bestuursperiode:
Bestuurslid Jakob Bartelds (ongebouwd - LTO) heeft als portefeuille: Financiën en Algemene Zaken (FAZ).

Eerder was Jakob Bartelds bestuurslid bij het waterschap Noorderzijlvest.

Dhr. Jan Batelaan

Functie: Db-lidPolitiek: Ongebouwd
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: oktober 2016 (11 maanden in dienst)
Portefeuille: FinanciënToelichting: Bestuursperiode 2016-2019
Jan Batelaan heeft in zijn portefeuille: Financiën en Algemene Zaken (FAZ).

Dhr. Jan Batelaan

Functie: Ab-lidIn dienst gegaan: januari 2009Uit dienst sinds: november 2010 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Johan Blaauw

Functie: Ab-lidPolitiek: ​Algemene Waterschapspartij
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2015 (2 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Hemmo Bolhuis

Functie: Ab-lidPolitiek: Ongebouwd
Coalitie, aantal zetels: 4

Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Hemmo Bolhuis, Raadslid, VVD, gemeente Oldambt

Mevr. Marisja Bos-van Dijk

Functie: Ab-lidPolitiek: Water natuurlijk
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: januari 2008Uit dienst sinds: maart 2015 (7 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Harmen de Haan

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: maart 2013Uit dienst sinds: december 2013 (9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2015 beleidsadviseur bij het Unie van Waterschappen.

Dhr. Henk Doeven

Functie: Ab-lidPolitiek: Bedrijven
Oppositie, aantal zetels: 2

Aanverwant:2010 - heden Dhr. Henk Doeven, Raadslid, DSSW - Duurzaam Sociaal Sportief Westerveld, gemeente Westerveld

Dhr. Tjip Douwstra

Functie: Ab-lidPolitiek: Fractievoorzitter Christenunie
Politiek leider Christenunie
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: januari 2009Uit dienst sinds: oktober 2016 (7 jaar, 9 maanden in dienst geweest)