Overheid in Groningen

Gemeente Veendam (Groningen)

Pagina 1 van 4 (31 resultaten)

Dhr. Sebastiaan Ruddijs

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: februari 2011Uit dienst vanaf: augustus 2019 (8 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Economische ZakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Ruimte & Economie / lid van de directie, gemeente Veendam (de Kompanjie; de gemeente Veendam en Pekela).
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Sebastiaan Ruddijs, Raadslid, PvdA, gemeente Groningen2008 - 2011Dhr. Sebastiaan Ruddijs, Hoofdafdeling, Provincie Groningen2006 - 2008Dhr. Sebastiaan Ruddijs, Hoofdafdeling, gemeente Tytsjerksteradiel

Dhr. Freek Nauta

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: februari 2011 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Samenleving, De Kompanjie Veendam & Pekela.

Dhr. Harry Coerts

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: september 2017 (1 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, Bedrijfsvoering

Dhr. AriŽn Swart

Functie: GriffierIn dienst sinds: februari 2016 (3 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: De griffier is de eerste adviseur van de gemeenteraad. Ariën Swart adviseert de burgemeester, raadsleden en het presidium (= fractievoorzitters van de gemeenteraad) zowel inhoudelijk als procedureel. De griffier zit in de raadzaal naast de voorzitter en ondersteunt hem in zijn taak als voorzitter van de vergadering. De griffier geeft daarnaast leiding aan de griffie en vervult dus ook de rol van manager van de griffiemedewerkers.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van februari 2016 tot januari 2017 is Ariën Swart interim raadsgriffier Veendam.

Mevr. Petra Rollema

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: december 2010 (8 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hoofd Externe Dienstverlening, De Kompajie Veendam & Pekela.

Mevr. Nurcan Yilmaz

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2019-)
Politiek leider CDA
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: januari 2019 (3 maanden in dienst)

Dhr. Dirk Klamer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2015-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: augustus 2015 (3 jaar, 8 maanden in dienst)

Mevr. Annelies Kleve

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: december 2018 (5 maanden in dienst)
Portefeuille: Accomodaties, Cultuur, Monumentaal erfgoed, OnderwijsToelichting: Bestuursperiode 2018-2022
Wethouder Annelies Kleve heeft in haar portefeuille: Participatie- en werkgelegenheidsbeleid, Onderwijs en vroegeducatie, Inburgering nieuwkomers, Cultuur (onderwijs), Monumentenbeleid, behoud cultureel erfgoed, Accommodatiebeleid en Bestrijding laaggeletterdheid.

Annelies Kleve is de vierde loco-burgemeester.

Mevr. Alian Spelde

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2014-)
Politiek leider D66
Lijsttrekker D66 (2018)
Coalitie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: november 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Alian Spelde (D66) 104 voorkeurstemmen.

Dhr. Henk-Jan Schmaal

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider Gemeentebelangen
Lijsttrekker Gemeentebelangen (2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: april 2006 (13 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Recreatie / Toerisme, Ruimtelijke ordening , Sport, Economische ZakenToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Henk-Jan Schmaal (Gemeentebelangen) heeft in zijn portefeuille: Financiën, Economische Zaken en grondbedrijf, Toerisme en recreatie, Ruimtelijke Ordening en ruimtelijke ontwikkeling, Sport en Woningcontingenten.

Henk Jan Schmaal is de 1e locoburgemeester.

Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Henk-Jan Schmaal (Gemeentebelangen) heeft in zijn portefeuille: Financiën, Economische Zaken en grondbedrijf, Toerisme en recreatie, Ruimtelijke Ordening / ruimtelijke ontwikkeling en Sport. Henk Jan Schmaal is projectwethouder van Masterplan Centrum, N-33 (afronding), Sport- en Leerpark.

Henk-Jan Schmaal is de eerste locoburgemeester bij de gemeente Veendam.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Henk-Jan Schmaal heeft in zijn portefeuille: Financiën, Economische zaken, Ruimtelijke plannen/ ontwikkeling, Wonen, Sport / Recreatie en verantwoordelijk voor het Openbaar Vervoer in de gemeente Veendam.

In de vorige bestuursperiode (2006-2010) had Henk Jan Schmaal in zijn portefeuille: toerisme & recreatie, economische zaken, grondbedrijf, inrichting openbare ruimte, milieu, sport en Financiën.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Henk Jan Schmaal lijsttrekker van Gemeentebelangen (GB) in de gemeente Veendam. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Henk Jan Schmaal (GemeenteBelangen Veendam) 1805 voorkeurstemmen. 
  
Het telefoonnummer van Henk-Jan Schmaal is 06-20014209. Tot 2018 is Henk-Jan Schmaal vice-voorzitter van de Vereniging van Groninger Gemeenten (VGG).