Overheid in Groningen

Gemeente Pekela (Groningen)

Pagina 1 van 3 (23 resultaten)

Dhr. Karlo Feunekes

Functie: Directeur
Werkzaamheden bij de Overheid:
Adjunct-directeur, gemeente Pekela.

Dhr. Jan van der Woude

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: juni 2008 (10 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Jan van der Woude is gemeentesecretaris van de gemeente Pekela. De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Pekela. Ook is Jan van der Woude algemeen directeur van de ambtelijke organisatie. B&W worden in hun dagelijks werk bijgestaan en geadviseerd door het ambtelijk apparaat.

Mevr. Sybrig Kromkamp

Functie: GriffierIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Van januari 2018 tot juli 2018 is Sybrig Krompkamp plaatsvervangend griffier.

Dhr. Henk Mollema

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 2011 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Loco-gemeentesecretaris / bestuursadviseur, gemeente Pekela.

2004 - 2010
Afdelingshoofd Personeel & Organisatie, gemeente Pekela.

Dhr. Reiny Kuiper

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: mei 2018 (11 maanden in dienst)

Mevr. Elly Knevelman-Hulshof

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2016-)
Politiek leider GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: december 2016 (2 jaar, 4 maanden in dienst)

Mevr. Jolanda Fridrichs-Kok

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2014-)
Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2014)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2010 (9 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van april 2017 tot juli 2017 wordt Jolanda Fridrichs-Kok tijdelijk als raadslid vervangen (i.v.m. zwangerschap).
          
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Jolanda Fridrichs - Kok lijsttrekker van de VVD in de gemeente Pekela. Jolanda Fridrichs-Kok (VVD) heeft 173 voorkeurstemmen.

Dhr. Roland van Dooren

Functie: RaadslidPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 24 dagen in dienst)

Dhr. Martin Ritzema

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (5 jaar, 25 dagen in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Martin Ritzema (CDA) 67 voorkeurstemmen.

Dhr. Pim Siegers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SP (2010-)
Politiek leider SP
Lijsttrekker SP (2014)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2006 (13 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Pim Siegers is fractievoorzitter van de SP in de gemeenteraad van Pekela.

In november 2015 is Pim Siegers gekozen in het landelijke partijbestuur van de SP.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Pim Siegers (SP) 719 voorkeurstemmen.

Pim Siegers is afdelingsvoorzitter van de SP in de gemeente Pekela.